5.ua

Порошенко: нам потрібен мир, але не за будь-яку ціну

  Президент України заявив: мета України – не війна, але й мир треба досягнути не за будь-яку ціну. За словами Петра Порошенка, рішення про припинення вогню в односторонньому порядку на Сході було непростим. Водночас, Київ готовий дати відсіч агресорам.


  "Відбувся початок консультацій трьохсторонньої контактної групи. Знаю, що сам факт таких консультацій сприйнятий в суспільстві неоднозначно. Так звані "яструби" прагнуть швидких дій, інші – вимагають масштабних компромісів, тільки щоб не було війни. Відповім обом сторонам: Нам війна не потрібна. Не ми, не Україна, її розпочала. Наша мета – мир. Але підкреслюю – мир не за будь-яку ціну, і не на будь-яких умовах".

  Нагадаємо, напередодні Петро Порошенко заявив: режим припинення вогню можуть скасувати достроково. Під час зустрічі із силовиками голова держави пояснив: бойовики неодноразово порушили свою ж обіцянку не стріляти до ранку п’ятниці, і анонсував чотиристоронню телефонну конференцію – сьогодні врегулювання ситуації на Сході він обговорить з лідерами Німеччини, Франції та Росії. Петро Порошенко розраховує, що після цих перемов Росія розпочне роззброєння та відкликання найманців з території України та гарантує безпеку на кордоні.

  Попередній матеріал
  Яценюк пропонує країні переходити від реанімації до реабілітації
  Наступний матеріал
  Кремль так і не засудив дії терористів на Донбасі і не поспівчував жертвам - МЗС
  Теги:
  Loading...