5.ua

Порошенко наголосив на важливості виконання мінських домовленостей

  Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності не на словах, а на ділі виконувати Мінські домовленості з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  Відповідну заяву 20 листопада оприлюднила прес-служба глави держави.

  Відповідаючи у Кишиневі на запитання журналістів стосовно можливості нових форматів переговорів з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, Президент України подякував світові, особливо країнам "Великої сімки" та європейським партнерам, за підтримку України. Глава держави наголосив, що форматів може бути багато: це і Нормандський, і Веймарський, і Вишеградський, й інші формати, які дозволяють різним країнам демонструвати солідарність з Україною і допомогти нам в ці складні часи. Але головним, на думку Президента, є "не на словах, а на ділі виконувати Мінські домовленості".

  "Мінські домовленості – це не лише негайне припинення вогню та негайне звільнення заручників, перекриття кордонів для іноземних військ, це ще й політичний діалог, який дозволить провести на території Донбасу вільні вибори у відповідності до українського законодавства", - наголосив Президент України.

  "Якщо ж позитивних змін не буде, дія санкцій має бути продовжена",- додав Порошенко.
  Як повідомлялось, раніше президент Петро Порошенко заявив, що говорити про вступ України до Північноатлантичного військово-політичного альянсу (НАТО) поки зарано.
  Попередній матеріал
  Названо господарів юнацьких чемпіонатів Європи-2015 з баскетболу
  Наступний матеріал
  Прикордонники фіксують постійні конфлікти між угрупуваннями російських бойовиків на Донбасі