5.ua

Порошенко хоче за допомогою волонтерів подолати корупцію у силових відомствах

  Волонтери поліпшили ефективність Міністерства оборони. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з активістами.


  Глава держави подякував їм за активну громадську позицію. З його слів, рада волонтерів зробила роботу відомства прозорішою та значно поліпшила матеріальне забезпечення війська. Президент підтримує створення рад волонтерів також у МВС, Прикордонній службі та СБУ. Активістів залучать до речового, харчового та медичного забезпечення в силових відомствах. Петро Порошенко наголосив: зокрема, таким чином мають намір боротися з корупцією у цих структурах.

  "Каленим залізом ми маємо вижигати корупцію. Ніхто, особливо в Міністерстві оборони, яка виконує святу місію забезпечення захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави – ми не дозволимо, щоб там хтось грів руки. І саме тому і підтримана пропозиція створення ради волонтерів. Моєю умовою – я скажу, що це була моя ініціатива – що у нас в Міноборони, в МВС, СБУ, Прикордонній службі, всі мають пройти тести на детекторі брехні" – заявив Президент України.

  Попередній матеріал
  Російські терористи намагаються розширити захоплені території
  Наступний матеріал
  У МВС назвали імена підозрюваних в організації убивств на Майдані