Порошенко і Меркель зустрінуться на Мюнхенській конференції з безпеки

  Президент України Петро Порошенко та канцлер ФРН Ангела Меркель домовилися провести зустріч під час Мюнхенської конференції з безпеки з метою тісної координації подальших кроків щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, у ході телефонної розмови в п'ятницю, Порошенко подякував Меркель за консолідуючу роль Німеччини та її уряду в підтримці України з боку Євросоюзу, що відображено у вчорашніх висновках Ради ЄС.

  Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та шляхи досягнення мирного врегулювання. Петро Порошенко і Ангела Меркель висловилися за проведення Тристоронньої контактної групи найближчим часом для оголошення негайного двостороннього припинення вогню, відведення важкої техніки і військ, а також виходу на лінію розмежування. Президент України також зазначив важливість негайного звільнення всіх заручників, включаючи Надію Савченко. У разі досягнення прогресу, співрозмовники висловилися за продовження діалогу в "нормандському форматі", - повідомляє прес-служба.

  Конференція з безпеки відбудеться в Мюнхені 6-8 лютого. Президент України Петро Порошенко має намір взяти участь у її роботі

  Попередній матеріал
  Влада Грузії дозволила своїм громадянам воювати за Україну
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі затримали бойовика "Беркута", який планував теракти в регіоні

  Порошенко, Меркель і Олланд вважають формат тристоронньої контактної групи оптимальним для переговорів по Донбасу

  Обама і Меркель домовилися посилити тиск на Росію

  Меркель закликала Путіна посилити тиск на бойовиків

  Порошенко обговорив обстріл Маріуполя із Меркель та Олландом