president.gov.ua

Порошенко і Керрі обговорили стратегію звільнення Криму від російської окупації

  У рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Державним секретарем США Джоном Керрі

  Глава української держави поінформував Джона Керрі про підходи української сторони до врегулювання ситуації на Донбасі, передає сайт Президента.

  Співрозмовники відзначили необхідність збереження санкцій щодо Росії з метою повного виконання нею Мінських домовленостей та припинення агресії проти України. Порошенко висловив сподівання, що Сполучені Штати Америки і надалі підтримуватимуть всіма засобами незалежність та територіальну цілісність України та сприятимуть консолідації відповідних міжнародних зусиль.

  Порошенко і Керрі також обговорили політико-дипломатичні шляхи з деокупації Криму. У цьому контексті Президент України закликав до активного захисту прав кримських татар. 

  Держсекретар США привітав зусилля Президента України щодо впровадження реформ в Україні та ухвалення антикорупційного законодавства, зокрема внесення до парламенту пакету "безвізових" законів.

  Нагадаємо, в ході Мюнхенської конференції з питань безпеки Джон Керрі закликав продовжувати підтримку України та зберігати санкції проти Росії.

  Попередній матеріал
  Росія не припиняє постачати на Донбас бойову техніку і боєприпаси - Лисенко
  Наступний матеріал
  Порошенко: В Україні немає громадянської війни, є агресія Росії
  Теги:
  Loading...

  Президент Європарламенту підтримує ідею створення групи для захисту кримських татар

  Порошенко: Поведінка окупантів у Криму – це відновлення сталінської політики проти кримських татар

  В анексованому Криму тривають обшуки у кримських татар

  Агенти ФСБ затримали 12 кримських татар

  Нова хвиля обшуків у Криму: затримують кримських татар

  5 канал - трансляція наживо