facebook.com/petroporoshenko

Порошенко і генсек НАТО поїли у солдатській столовій

Президент України Петро Порошенко та генсек НАТО Йенс Столтенберг відвідали столову експериментального типу для військовослужбовців ЗСУ.

Фото політиків, які вибирають собі їжу з раціону солдатів, а потім сидять з ними за одним столом, опубліковані на сторінці Петра Порошенка у Facebook. Як раніше повідомляли ЗМІ, експериментальний підхід у продовольчому забезпеченні ЗСУ було впроваджено у кількох частинах у Одеській та Львівській областях за ініціативою волонтерів.

Сьогодні, 21 вересня, Порошенко та Столтенберг відкрили у Львівській області міжнародні навчання "Україна-2015" з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру в рамках програми "Партнерство заради миру". До навчань залучені 1100 учасників із 34 країн світу.

"Чи Україна зараз готова стати членом НАТО? Відповідь буде дуже простою - ні. Нам треба до цього готуватися. Треба зробити все можливе, аби Україна стала членом Європейського Союзу, а критерії НАТО такі ж самі", - заявив глава держави під час спільної прес-конференції з генсеком НАТО.

Попередній матеріал
Геращенко про блокаду Криму: "Путін відповість якоюсь провокацією чи економічним шантажем"
Наступний матеріал
Volkswagen загрожує штраф близько $18 млрд за обман
Теги:
Loading...