Facebook

Порошенко до ВР: Ми повинні говорити мовою компромісів, а не ультиматумів

  Президент України Петро Порошенко наполягає на тому, що робота Верховної Ради не повинна бути паралізована. Про це сказано в його коментарі щодо роботи парламенту.


  "Так сталося, що саме на долю нашого покоління випала велика відповідальність – відстояти право на власну незалежну державу, проти якої здійснюється зовнішня агресія. Внутрішніми чварами обов'язково скористається ворог", - йдеться в коментарі.

  Президент звернувся до народних депутатів, до Кабінету міністрів з чіткою вимогою: за умов зовнішньої агресії влада повинна бути єдиною.

  "Я казав народним депутатам: "Ви маєте право вибору, голосувати "проти" або "за" Президента чи Уряд. Але ви завжди повинні голосувати "за" Україну", - заявив глава держави.

  Він повідомив, що за останні три дні провів багато зустрічей з лідерами фракцій і груп, представниками позафракційних депутатів, керівництвом Кабінету міністрів. 

  "Рішення, до якого я прийшов і з чим звернувся до всіх - ми повинні говорити мовою компромісів, а не ультиматумів. Емоції не повинні брати гору над розумом", - підкреслив Порошенко.

  Він зазначив, що закони, на яких наполягає уряд – "непопулярні, важкі, але конче необхідні".

  "Сьогодні рішення Парламенту потрібні не лише для фінансування армії, хоча це питання номер один. Рішення Парламенту потрібні для того, щоб працювала економіка держави в цілому, щоб люди відчували себе впевнено та захищено. Наполягаю, робота Верховної Ради не повинна бути паралізована. Нам потрібна консолідація, а не протистояння", - сказано в коментарі.
  Попередній матеріал
  Росія заборонила ввозити українські соки
  Наступний матеріал
  Бойовики атакують сили АТО, Росія продовжує обстріли і постачання зброї
  Loading...