фото Sergiy Ivanov

Порошенко: без реформ Україна залишиться сам на сам з Росією

  Україна мусить провести швидкі і ефективні реформи, інакше мона спричинити новий соціальний бунт та залишитись на самоті з Росією. Про це заявив Президент України Петро Порошенко у промові, якою відкрив прес-конференцію, присвячену пакету реформ "Стратегія-2020".


  За його словами, дії Росії спрямовані не просто на перегляд кордонів, а на повне знищення цілої європейської країни.

  Президент підкреслив, що період тривалого миру і комфортного життя розслабив Європу, тож у критичний момент виявилось, що система глобальної безпеки не працює. Але боротьба українців, за словами Президента, згуртували західні країни довкола єдиної позиції на підтримку України, всупереч волі агресора.

  Порошенко вважає, що програма реформ "Стратегія-2020" дасть змогу оновити Україну і дати шанс стати членом ЄС.

  "Двері ЄС для нас відчинені. Голос щодо відкритих дверей лунає в Європі все сильніше", – підкреслив голова держави. Тому Україна мусить дуже швидко подолати відставання від Європи, щоб у 2020 році подати заявку на членство в ЄС.

  "Тільки реформи можуть оновити державу, яка не здатна відповідати на запити громадян. Альтернативою цьому є тотальний колапс. Тільки реформи здатні задовільнити революційні вимоги українських громадян. Альтернатива – потужний протест", – зазначив Петро Порошенко.

  Він сказав, що без реформ від України відмовляться всі міжнародні інвестори і вона лишиться сам на сам з Росією. Тому зараз президентська стратегія передбачає більше 60-ти реформ і спеціальних програм, які треба запускати майже одночасно, – заявив Порошенко.

  "Це питання бути чи не бути Україні", – зазначив Президент. Для того, щоб вижити, треба зламати нинішню "неофеодальну бюрократичну модель" держави. З його слів, недієва держава довго не протягне, і тільки економічно сильна країна може відповісти на всі воєнні виклики.

  Він повідомив, що 100 днів тому українські спеціалісти почали розробку програми змін, а пакет реформ Президент пообіцяв підготувати до першої сесії нового парламенту.

  Сьогодні ж Президент відкрив з’їзд суддів, де анонсував заявку на вступ до ЄС у 2020 році, а також запланував збільшити видатки на армію до 5% ВВП.

  Попередній матеріал
  Росія нарахувала 390 тисяч біженців із України
  Наступний матеріал
  Харків'яни перекрили рух Хрещатиком - вимагають захисту від сепаратистів
  Теги:
  Loading...