Поправка про декларування видатків родичів чиновників не з’явилась у антикорупційному законопроекті, - Олійник

  Президентський антикорупційний законопроект, підготовлений до другого читання у парламенті, не буде містити поправку про обов’язкове декларування видатків членів сім’ї чиновників.

  Згідно роз’яснення Конституційного Суду така норма є неконституційна. Про таке і ефірі «5 каналу» повідомив  депутат-регіонал Володимир Олійник.

  «Справа в тому, що є відповідні роз’яснення Конституційного Суду, там де була норма, щоб при прийнятті на посади які пов’язанні із державними функціями, місцевого самоврядування, використанням бюджетних коштів, повинна бути перевірка, ця норма, що перевірка розповсюджувалась і на родичів особи, яка хоче зайняти відповідну посаду. Конституційний Суд сказав, що це порушення прав інших осіб, і в цьому відношенні нам потрібно рахуватися з цією позицією»,
  -  пояснює Олійник.

  «Що значить піддати такому моніторингу цих осіб – це значить порушити їх права і я вам кажу ширина і кількість цих осіб буде велика», - додав депутат.

  Нагадаємо,  що раніше Анатолій Гриценко в ефірі «5 каналу»  заявив, що президентський антикорупційний законопроект, на відміну від антикорупційного законодавства зразка 2009 року,  не є ефективний бо не містить положення про обов’язкове декларування видатків родичів урядовців, що  надає змогу долучати до корупційних схем членів їх сімей.

  Попередній матеріал
  Для легітимізації нинішньої влади потрібно провести вибори, - Експерт
  Наступний матеріал
  НТКУ роз`яснить питання переголосування за делегата на Євробачення
  Теги:
  Loading...