Кіберполіція
Кіберполіція 112.ua

Пообіцяли наслідки: США та Австралія також звинуватили Росію в атаці вірусу NotPetya

  У Вашингтоні наголосили – російські військові здійснили найбільш руйнівну та збиткову кібератаку в історії

  Влада США офіційно виступила із заявою про те, що за масштабною атакою вірусу NotPetya стоїть російська військова розвідка. Відповідну заяву Білий дім поширив у четвер, 15 лютого, передає "Укрінформ".

  "У червні 2017 року російські військові здійснили найбільш руйнівну та збиткову кібератаку в історії", – мовиться у повідомленні. Підкреслюється, що вірус швидко поширився по всьому світу, завдаючи збитків на мільярди доларів у Європі, Азії та Америці.

  "Це було частиною поточних зусиль Кремля, спрямованих на дестабілізацію України, що зайвий раз чітко викриває участь Росії в нинішньому конфлікті", – наголосили в адміністрації Президента США.

  У Вашингтоні поширення вірусу NotPetya назвали "безрозсудною та невибірковою кібератакою, яка потягне за собою міжнародні наслідки".

  Трохи пізніше, до звинувачення Росії в кібератаці приєдналась і Австралія. Про це стало відомо із заяви міністра у справах правоохоронних органів і кібербезпеки Австралії Енгуса Тейлора, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

  Зазначається, що звинувачення ґрунтуються на висновках розвідагентств та на консультаціях із США та Британією. Уряд Австралії засудив дії РФ, які створили ризики для глобальної економіки й роботи державних структур.

  Нагадаємо, раніше МЗС Великобританії звинуватило Росію в кібератаці за допомогою вірусу NotPetya.

  Попередній матеріал
  У 2017 році найприбутковішим для "УЗ" став потяг "Київ – Москва" – який найбільш збитковий
  Наступний матеріал
  SHIMA SEIKI – твій шлях до успіху
  Loading...