Помічник генпрокурора розповів, яку позицію займе сьогодні Рада щодо справи нардепа Онищенка

16 червня до ВР внесли подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка і притягнення його до кримінальної відповідальності

Питання зняття недоторканності сьогодні в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний ранок" аналізував Валерій Карпунцов – народний депутат від БПП, старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень.

Він зауважив, що фракція "Блок Петра Порошенка" напередодні ухвалила рішення голосувати за всі три пункти подання – про притягнення до відповідальності, дозвіл на затримання та арешт.

Також Карпунцов висловив припущення, що голосування триватиме близько двох годин: "Спрогнозуємо так – дійсно, вчора була фракція (засідання фракції – 5.ua), ми обговорювали всі питання порядку денного, в тому числі й голосування по першому питанню. Це дійсно буде перше питання, воно розглядатися буде повною процедурою – так говорить регламент, є регламентні вимоги, буде генеральний прокурор. Тобто це питання десь займе, я прогнозую, півтори-дві години".

Нагадаємо, що напередодні в ефірі "5 каналу" нардеп Сергій Лещенко заявив, що парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності.

Попередній матеріал
Американська сторона зараз не говорить про надання Україні летальної зброї – Чалий
Наступний матеріал
"Укрзалізниця" запустила швидкісний потяг Київ-Миколаїв-Херсон

Онищенка в Україні немає – Холодницький натякнув, де шукати нардепа

Береза: Голосування за зняття недоторканості з Онищенка - це іспит для нинішньої Верховної Ради