Степан Полторак та Маркус Едерер mil.gov.ua

Полторак розповів, від чого залежить успіх у вирішенні конфлікту на Донбасі

  Міністр оборони України та держсекретар МЗС Німеччини обговорили політичні процеси в країнах ЄС та світі

  Міністр оборони України Степан Полторак переконаний, що успіх у врегулюванні конфлікту на Донбасі лежить у політико-дипломатичній площині. Про це він сказав на зустрічі із державним секретарем Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина доктором Маркусом Едерером під час офіційного візиту до Німеччини, передає прес-служба МОУ.

  Як зазначається, сторони обговорили питання щодо поточної ситуації в Україні та стан виконання Мінських угод Російською Федерацією. Також Полторак і Едерер обговорили політичні процеси в країнах Європейського Союзу та світі.

  Крім того, держсекретар МЗС Німеччини подякував відповідальним особам Міністерства оборони та Збройних сил України за організацію співпраці зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ на сході України та оперативне реагування посадових осіб ЗСУ на запити місії. А Полторак, у свою чергу, наголосив на важливості продовження такої співпраці.

  "Ми розуміємо, що успіх у вирішенні конфлікту лежить, перш за все, у політико-дипломатичній площині, тому ми цінуємо роботу наших колег з метою встановлення миру на Донбасі", – заявив міністр.

  Попередній матеріал
  Аваков: Подружня пара киян продала новонароджену дівчинку за $7 тис.
  Наступний матеріал
  Рада зняла депутатські повноваження з Артеменка
  Loading...