globustour.kiev.ua

Посольство Польщі спростило процедуру отримання шенгенської візи у Києві

  Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу

  Посольство Польщі спрощує процедуру подачі громадянами України візових клопотань до візових центрів у Києві. Про це йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

  "З 3 жовтня 2016 року заявник, який планує оформити шенгенську візу до Польщі, має звернутися із закордонним паспортом до відділення Банку Ідея або КредоБанку та здійснити передоплату для себе та, у разі необхідності, членів своєї родини (до чотирьох осіб). Під час передоплати заявник вибирає тип візи і повідомляє контактний номер свого телефону", – повідомляє департамент.

  Вказується, що після здійснення передоплати сервісного збору та отримання банківського коду PTN заявнику протягом 5 днів зателефонує оператор колл-центру з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів) і запропонує дату подачі документів.

  "Якщо запропонована дата не є прийнятною для заявника, наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована заявнику оператором в телефонному режимі", – сказано у повідомленні.

  Водночас наголошується, що спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у Пунктах прийому візових анкет у Києві.

  "Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і спрямовано обмежити діяльність незаконних візових посередників", – сказано у повідомленні.

  Вказується, що у випадку успішного запровадження нової системи, вона буде запроваджена у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

  Попередній матеріал
  Пленарне засідання Верховної Ради – завершено
  Наступний матеріал
  Нобелівську премію миру вручили президенту Колумбії

  Важка артилерія та активізація ДРГ: до чого готуються російські окупанти

  Горбач: Пропозиція щодо запровадження візового режиму з РФ – емоційна реакція на дії Росії щодо українців

  Дипломати ЄС обговорять скасування віз для України в кінці жовтня – ЗМІ

  "Час. Підсумки дня": Чи назбирається у Верховній Раді 226 голосів за скасування безвізового режиму з Росією