Політики знову сваряться за коаліцію

  За кілька днів до відкриття наступної сесії Верховної Ради, політики знову сваряться за коаліцію. Позиція Президента щодо існування більшості - повністю відповідає усім вимогам Конституції.
  У цьому запевняє представниця глави держави у Конституційному суді - Марина Ставнійчук. Вона наголосила : президент керується лише законом і його думка ґрунтуєтсья на тому, що коаліція формується фракціями і в її складі має бути більшість депутатів Верховної Ради. Утім, Глава держави зазначає: незважаючи на Конституцію та рішення тлумачів Основного закону, параламент і досі не затвердив регламент, в якому, зокрема, і має зазначатися, за яких умов коаліція припиняє свою діяльність. В той же час, пані Ставнійчук спростовує закиди  про те, що позиція Глави держави збігається з  позицією Партії регіонів.

  Марина Ставнійчук, Заступник Глави Секретаріату Президента України: "Стосовно закидів про те, що позиція Президента України співпадає з позицією Партії Регіонів – я їх відкидаю абсолютно. У Конституційному Суді було наголошено, що до складу коаліції повинна входити більшість народних депутатів України від конституційного складу, і лише в цьому практично співпала позиція Партії Регіонів і Президента України. Але потрібно зауважити, що це є чітка вимога частини 6 ст. 85 Конституції України".

  Нагадаємо, напередодні Юлія Тимошенко заявила про загрозу розпаду коаліції. На її думку, за сприяння Президента і Партії регіонів - Конституційний суд може ухвалити рішення про те, що парламентсько-урядової більшості не існує.
  Попередній матеріал
  Меркель - найвпливовіша жінка світу за версією "Форбс"
  Наступний матеріал
  НАТО підтримує територіальну цілісність як України так і Грузії
  Теги:
  Loading...