Політики про звірине обличчя, про сюрреалізм і яйця, що не витримали

  Про звірине обличчя і знущання над тваринами, про сюрреалізм і яйця, що не витримали - у мудрості за тиждень.
  Віктор Ющенко, Президент України: "Я вважаю, що ці слова треба сказати тільки для того, щоб консолідувати українську владу, нагадати, що вибори закінчились, нагадати, що дострокових парламентських виборів у цій країні не буде, нагадати, що ми живем не в сюрреалізмі, а прикладним щоденним життям".

  Олег Зубков, директор зоопарку "Казка": "Я горжусь тем, что создал. Если это не нужно той власти, которая сегодня правит в этом государстве, я готов закрыть этот зоопарк вообще и распустить-раздать животных".

  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства: "Ми їх будемо прости тих людей, які займають державні посади вишукувати, якщо він не євро-атлантист, то він не повинен хаймати цю посаду. Ні як директор школи, ні як ректор університета інституту, ні як інший державний службовець. Отже це повинно стати критерієм але це буде відбуватись добровільно, спокійно, але неухильно".

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: "Будь-яка бійка, в якій експертиза встановлює легкі тілесні ушкодження, не є підставою для порушення кримінальної справи. З таким же успіхом можна було б мені інкримінувати цей випадок як знущання над хворими, над тваринами..."

  Леонід Черновецький, київський міський голова: "Их лицо звериное, недоброе, популистское. Те приемы против меня во время выборов, просто шокировали. Перерезались провода електропередач, отключались целые районы, чтобы за меня не проголосовали".

  В`ячеслав Захаров, депутат Верховної Ради АРК: "Как вы видите, пришли крымчане и сказали: НАТО нам не надо. Ну и у кого-то молоко из них побежало, у кого-то - яйца не выдержали. В итоге крымчане снесли. Вот мы считаем, как снесли сегодня Фомушкиных и иных, так и Президента Украины надо убирать от власти".

  Віктор Ющенко, Президент України: "Жалко, що боги сходять з-під п`єдесталу. Багато емоцій, багато жалів, але хотів би сказати слідуюче, що прийшов час забути про ці вибори сісти на робоче місця всім і почати працювати".
  Попередній матеріал
  Римський екстрім-театр влаштував шоу на Майдані Незалежності
  Наступний матеріал
  На Галапагосах прокинувся вулкан
  Теги: