Показові виступи спецпідрозділу "ОМЕГА" [репортаж, відео]

  Спецпідрозділ "ОМЕГА" у дії, показові виступи кінологів та презентація новітньої зброї, що виготовляється в Україні. Все це командування внутрішніх військ показало сьогодні журналістам на тренувальній базі під Києвом. Цього тижня внутрішні війська відзначають професійне свято. 26 березня цій силовій структурі виповнюється 19 років.

  Ряди шоломів, автоматів та підписаних капців. Це зразково-показова казарма внутрішніх військ у селі Старі Петрівці під Києвом. Тут живуть строковики зі спецпідрозділу "Барс". Але, хто служить у цій частині, більшість часу проводять не в казармах, а на полігоні чи завданнях.

  Десантування з макета завислого гелікоптера та подолання смуги перешкоди зі зброєю та в бронежилеті -  чи не щоденна практика "барсів". А поруч свою смугу перешкод долають чотирилапі спецпризначенці. Один із них - німецька вівчарка Оскар. До війська його забрав господар рік тому. Пес вже відзначився.

  Що ще є в арсеналі, окрім собак, внутршні війська відразу демонструють журналістам. Є і бронетранспортери, і водомети проти демонстрантів. Зброя не тільки радянська - снайперські гвинтівки - іноземні. Незабаром змінять традиційні автомати Калашникова на ізраїльскі автомати "Тавор", які збирають у Вінниці.

  Найгрізніша ж зброя внутрішніх військ - антитерористичний спецпідрозділ "ОМЕГА".

  Сюди беруть тільки найкраще підготовлених офіцерів. Тренуються визволяти заручників з приміщення - використовують лише бойові набої. Спеціальні відеокамери на спорядженні бійців дозволяють командирам бачити весь перебіг операції на моніторі. 

  Олександр Аргат, Олександр Водін, 5 канал


  Попередній матеріал
  Поки невідомо звідки йде радіоактивне випромінення на "Фукусімі-1"
  Наступний матеріал
  Кармазін назвав кримінальну справу проти Кучми політтехнологічним кроком
  Теги: