5.ua

Погоджувальна рада ВРУ пройшла без опозиції [відео]

  У відставці сумнівається також перший віце-прем’єр Сергій Арбузов – про це він повідомив 5 каналу. А лідер КПУ Петро Симоненко уник відповіді на запитання, чи підтримають комуністи таку постанову. Також відмовився відповісти, чи правда, що комуністи відкликають свої підписи за розгляд цього питання у сесійній залі.

  Сергій Арбузов, перший віце-прем’єр: «Ну це ж сьогодні ж ситуація тільки вирішується… Якщо буде голосування, то завтра подивимося».

  Журналіст: «А ви залишитеся в уряді?»

  Сергій Арбузов, перший віце-прем’єр: «Якщо нас в відставку не відправлять, то однозначно».

  Журналіст: «А які шанси, що відправлять?»

  Сергій Арбузов, перший віце-прем’єр: «Ні – предпосилок нема для цього».

  Петро Симоненко, лідер КПУ: «Я никакими сплетнями не занимаюсь. Это ваши проблемы».

  Журналіст: «То ви будете голосувати чи ні?»

  Петро Симоненко, лідер КПУ: «Это ваши проблемы».

  Володимир Рибак, спікер ВР: «Такої постанови у Верховній Раді немає. Як вона з’явиться і будуть підписи, то парламент може розглядати. Але на наступній сесії, в лютому».

  Крім того, спікер поки що не бачить потреби у виїзному засіданні парламенту – однак перенесення засідань в інше приміщення не виключає лідер фракції регіоналів Олександр Єфремов. Із минулого пленарного тижня Верховна Рада заблокована: три фракції – «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» зупинили роботу парламенту на знак протесту проти розгону мирного Майдану з вимогою покарати винних. Опозиціонери не з’явилися на погоджувальній раді парламенту – оскільки в цей час перебували на допитах у Генпрокуратурі.

  Попередній матеріал
  В Ужгороді спалили автомобіль активіста Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС: переговори про асоціацію з ЄС тривають
  Теги:
  Loading...