zn.ua

Пленарне засідання ВР, на якому розглядають питання аграрної політики, культури і духовності – трансляцію завершено

ВР у четвер може ухвалити проект постанови про заходи щодо захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України

"5 канал" транслює пленарне засідання Верховної Ради.

Народні депутати сьогодні, 18 травня, мають розглянути низку законопроектів щодо аграрної політики та питань культури і духовності.

До порядку денного засідання парламенту у четвер внесено законопроект про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я тварин; проект закону щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства.

Також нардепи мають розглянути законопроект про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких розташовані у державі, яка визнана Верховною Радою державою-агресором. Планується до розгляду і проект змін до закону "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо зміни релігійними громадами підлеглості).

ВР у четвер може ухвалити проект постанови про заходи щодо захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності.

У порядку денному – низка законопроектів щодо внесення змін до КК України. Зокрема, нардепи мають розглянути у першому читанні проект закону щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення. Народні депутати сьогодні також можуть ухвалити рішення про включення до порядку денного сесії урядових законопроектів щодо медичної реформи.

Як повідомляв 5.UA, 18 травня 1944 року розпочалася депортація кримських татар

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання суду у справі про держзраду Януковича і засідання ВР
Наступний матеріал
Засідання суду у справі про державну зраду Віктора Януковича – трансляція завершена
Loading...