zn.ua

Засідання ВР, де мають розглянути пенсійну, освітню реформи і зміни до бюджету – трансляція

  • Live
ВР також має визначити свого представника до складу комісії зовнішнього контролю з проведення аудиту ефективності діяльності НАБУ

"5 канал" транслює пленарне засідання Верховної Ради. 

Парламент сьогодні, 13 липня 2017 року, планує розглянути у другому читанні проекти законів №6427-д "Про Конституційний Суд України", №6600 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", №3491-д "Про освіту". А також у першому законопроект №6614 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій". Порядок денний оприлюднено на сайті ВР.

Крім того, нардепи мають розглядати питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Михайла Добкіна.

ВР також має визначити свого представника до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності НАБУ. Усього порядок денний нараховує більше 20 питань.

Нагадаємо, Кабмін очікує, що в четвер Рада зможе розглянути в першому читанні пакет законопроектів щодо пенсійної реформи, а також ухвалить в цілому зміни до держбюджету.

Попередній матеріал
"Майже 300 одиниць": На Харківщині СБУ ліквідувала потужний канал контрабанди зброї – відео
Наступний матеріал
Церемонія зустрічі Порошенка з Туском і Юнкером – трансляція завершена
Loading...