Піховшек: "Янукович не бажає милувати Тимошенко, я ясно виражаюсь?"

  Тобто виїхати на лікування до Німеччини Юлія Тимошенко зможе не раніше ніж 29-го листопада, попередньо звернувшись до суду з відповідним клопотанням.

  Про таке в ефірі «5 каналу» заявив політичний експерт наближений до влади В’ячеслав Піховшек.

  «Мені здається, що на час вільнюського саміту, 29 листопада, Тимошенко буде в тюрмі, тут в Україні безпосередньо. Якщо її і випустять, то у ніч з 28-го на 29-те – не раніше», - зазначив Піховшек.

  «Наскільки я знаю, план буде наступний: у парламент буде внесений законопроект, Яцек Протасевич звертався, щоб «Батьківщина» його розробила, але «Батьківщина» включила дурака і сказала, що не хоче цього робити – значить цей законопроект виникне іншим чином, але не від Партії регіонів, який буде передбачати можливість звернення до суду людини, яка бажає лікуватися, і це не буде законопроект Міщенка. Потрібно буде звертатись до суду, суд буде розглядати цей позов – це бажання людини, і у кожному окремому випадку це буде ухвалюватись. Ось чому я говорю, що мені здається нереальним, щоб Тимошенко виїхала на 29-те число. Уявіть собі, навіть якщо цей закон і буде прийнятий і підписаний Януковичем, треба, щоб вона звернулася до суду, має бути в цьому позові щось написано. Ми пам’ятаємо, що 4-го серпня з’явилась заява Тимошенко, про те, що вона приймає пропозицію Кокса-Квасневського виїхати за кордон на лікування з метою розрядити ситуацію», - заявив він.

   «Час для того, щоб прийняти відповідні законопроекти ще є.  Європейському союзу Угода про асоціацію потрібна не менше чим нам, в іншому вони з вже сьогодні сказали – ні, ми не підписуємо нічого, але вони такого не казали. Відповідно, іде позиційна війна нервів, хто в який бік перейде. Я  думаю, що у Януковича тут є якісь резерви на які він розраховує далі, і ці резерви не обов’язково Партія регіонів – є велика група позафракційних депутатів, в кінці кінців є можливість опозиції долучитись до цього», - зауважив Піховшек.

   «Я розказав до чого йде, я розказав, що основна причина в тому до чого йде саме ось цей момент – в певний момент Коксу і Квасневському треба буде переконати Тимошенко звернутися до суду, написати певний папір, де зазначити: я хочу лікуватися в Німеччині», додав він.

  На запитання, що заважає Януковичу помилувати Тимошенко, Піховшек відповів: «Відповідаю абсолютно конкретно – небажання Януковича помилувати Тимошенко. Я ясно виразився?».

  Попередній матеріал
  Нові сутички студентів з поліцією в Туреччині
  Наступний матеріал
  Кличко і Яценюк закликали Януковича припинити ігри і звільнити Тимошенко [відео]
  Теги:
  Loading...