фото Twitter

Під Окружним адмінсудом Києва активісти вимагають заборони компартії

  Більше сотні активістів вимагають під Окружним адміністративним судом м.Києва заборони Комуністичної партії. Про це повідомляє .


  Під стіни суду, де проходить відповідне засідання, пікетувальники принесли труну-символ комунізму, в яку по черзі забивали цвяхи.

  Мітингувальники тримали плакали з написами "Серп і молот – смерть і голод", "Геть політиків з комуняцькою мораллю", "Комуністам –Нюрнберг-2".

  "В мене є пропозиція: запхати всіх комуністів у ту труну і позабивати цвяхами, щоб вони відчули ті страждання, які відчував український народ за всі роки комуняцького режиму. Хай знають що це таке воля українського народ"», – сказав учасник акції депутат Бориспільської міської ради Ярослав Годунок.

  Взяти участь у процесі як вільний слухач намагався 24-річний член Компартії Ігор Гліцин. Втім один з активістів кинув у нього сирим яйцем.

  Нагадаємо, 8 липня міністр юстиції України Павло Петренко подав до суду позов про заборону діяльності в Україні Комуністичної партії. За результатами аналізу величезної кількості доказової бази, яка була надана правоохоронними органами Мін'юсту стосовно протизаконних дій з боку КПУ, було подано позов про ліквідацію Комуністичної партії України, пояснив урядовець.
  Попередній матеріал
  Російські терористи намагаються атакувати позиції українських військ
  Наступний матеріал
  Депутати знову не хочуть розглядати зміни до виборчого законодавства
  Loading...