5.ua

Петро Порошенко провів зустріч з Броніславом Коморовським

  Під час перебування на саміті НАТО Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським.Глава Української держави проінформував свого польського колегу про розвиток ситуації на Донбасі та можливості запровадження мирного плану.

  Повідомляє прес-служба глави держави.

  Повідомляється, що президент України підкреслив, що на зустрічі Тристоронньої контактної групи, проведення якої планується 5 вересня у Мінську, може бути підписано документ, яким передбачається поетапність запровадження мирного плану.
  "Сподіваюсь, що імплементація мирного плану буде започаткована вже завтра. Першим його пунктом є двостороннє припинення вогню", - зазначив Петро Порошенко.

  Президент Польщі рішуче засудив російську агресію в Донецькій та Луганській областях та дії, що спрямовані на підрив державності України.
  "Ми підтримуємо територіальну цілісність і незалежність України", - сказав він.

  Сторонами було досягнуто домовленість про тісну співпрацю у політичній, оборонній, економічній та інших сферах.

  Броніслав Коморовський проінформував про готовність польських експертів допомагати Україні у процесі імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, а також у проведенні структурних реформ та реформуванні системи місцевого самоврядування.
  Попередній матеріал
  Ротація: в регіонах зустрічають бійців з зони АТО
  Наступний матеріал
  Глава Франції не відомвлявся від передачі "Містралей" до Росії
  Loading...