Всесвітній гуманітарний саміт ОНН у Стамбулі 5 канал

Порошенко прибув з робочим візитом до Туреччини

Президент Петро Порошенко розпочав робочий візит до Турецької Республіки, під час якого візьме участь у Всесвітньому гуманітарному саміті Організації Об’єднаних Націй

Учасники першого Світового гуманітарного форуму збираються змінити світові практики надання допомоги під час гуманітарної кризи. Форум розпочинається у Стамбулі. Сьогодні там виступатиме український Президент Петро Порошенко. Одним із ключових питань на форумі стане перегляд фінансування допомоги.

Як зазначає прес-служба глави держави, програма візиту Порошенка передбачає проведення зустрічей з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом та генеральним секретарем ООН Бан Кі-муном. На полях саміту Петро Порошенко проведе низку двосторонніх зустрічей із лідерами держав. Зокрема, заплановані зустрічі з президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою, прем'єром Нідерландів Марком Рютте.

Натепер, на думку організаторів, жодна країна не здатна ефективно боротися з кризами. Головним завданням учасники форуму вважають не стільки боротьбу з конфліктами та кризами, скільки їхнє попередження. Адже потік мігрантів зменшується, тільки якщо покращуються умови життя на батьківщині.

Саміт відбувається в період, коли потреби в гуманітарній допомозі найвищі з часів Другої світової війни. Десятки мільйонів людей потерпають не лише через збройні конфлікти, а й через посуху та повені, спричинені феноменом Ель-Ніньйо.

Як повідомляв 5.ua, підготовка саміту, який стане першим заходом такого характеру, тривала три роки під егідою ООН.

Попередній матеріал
Посольство України зловили на контрабанді цигарок під виглядом "дипвантажу"
Наступний матеріал
Через вибух гранати на Херсонщині загинули три людини
Теги:
Loading...