5 канал

Казанжи: Перші особи держави знають про ситуацію довкола міського голови Одеси Труханова

У більшості одеситів є несприйняття будь-якої влади

Вище керівництво держави в курсі ситуації довкола міського голови Одеси Труханова. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила екс-радник голови Одеської ОДА Зоя Казанжи.

"Знаєте, мені колись один спеціаліст-криміналіст сказав, що всі злочини можна розслідувати, все залежить від політичної чи іншої волі, скажімо так. Тому знову ж таки ця інформація з приводу Труханова, вона відома, я знаю, що вона відома першим особам держави. І власне, якщо нічого не відбувається, то тоді журналісти-розслідувачі починають своє розслідування з відповіді на запитання, кому це вигідно", - зазначила вона.

Екс-радник чільника Одеської ОДА додала: "Ця ситуація не може подобатися. Якщо говорити про Одесу - це досить така серйозна дестабілізаційна точка на карті України. Не треба це скидати із вагів. Треба розуміти, що одеситам здебільшого все набридло, є несприйняття будь-якої влади. А власне ось це громадянське середовище, яке народилося за два роки, воно робить ось ці рухи і збурює ситуацію тільки для того, щоб не дати повернутися і тим персонам, і тим схемам, які два роки тому були законом, були правилом, яке існує в Одесі".

Нагадаємо, СБУ перевіряє інформацію про російське громадянство 29 депутатів Одеської міськради. Крім того, правоохоронці також з'ясовують ситуацію щодо наявності російського паспорта у міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Попередній матеріал
В Одесі активісти заблокували обласну прокуратуру
Наступний матеріал
У Римі автомобіль заїхав на станцію метро
Loading...

Заступник прокурора одеської області влаштував п'яний бешкет у кафе

Проти п'яного одеського прокурора відкрили кримінальне провадження – речниця

В Одесі сотні людей зібралися на мітинг проти прокурора

В Одесі півсотні активістів вимагають люструвати прокурора режиму Януковича