Перевищення службових повноважень у Кримінальний кодекс ввела попередня влада для того щоб посадити Януковича – Герман

  Норму про перевищення службових повноважень у Кримінальний кодекс ввели саме екс-прем’єр Тимошенко і екс-президент Ющенко для того щоб «посадити за грати Януковича». А тепер Юлія Тимошенко буде змушена перед судом тлумачитися з цього перевищення Про таке радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента заявила Ганна Герман в ефірі «5 каналу».
   «Вони самі створили таку систему. То звинувачення у перевищені службових повноважень – його ж не було у Кримінальному кодексі. Це Юлія Тимошенко з Віктором Ющенком зробили під Януковича, щоб посадити за грати Януковича знайшовши якісь перевищення службових повноважень. Ось цього перевищення не було, Януковича не посадили, тому що не знайшли за що. Як у народі кажуть – не копай ні під ким яму, бо сам туди впадеш. Отож вони ввели в Кримінальний кодекс цю норму, перевищення службових повноважень, і тепер Юлія Тимошенко буде змушена перед судом тлумачитися з цього перевищення», - заявила Герман.
   
  «Я абсолютно щиро бажаю їй, щоб вона змогла довести в суді свою невинність. Тому що вона мама, вона жінка – це погано коли жінки сидять в тюрмі», - додала вона.
  Попередній матеріал
  Львівська молодь збирає кошти на подарунки дітям із бідних родин [відео]
  Наступний матеріал
  Костенко вимагає у КС скасувати закон про червоний прапор
  Теги: