Перемовини у "нормандському форматі": очікується спільна заява після зустрічі

Зустріч міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" в ці хвилини відбувається у Берліні

Дипломати України, Німеччини, Франції та Росії мають обговорити ситуацію на Донбасі та можливість проведення виборів на тимчасово окупованих територіях. Заяви очільників МЗС пролунали ще до початку перемов.

"Перед зустріччю до преси вийшов Франк-Вальтер Штайнмайєр, зазначив, що він надзвичайно розчарований процесом переговорів, оскільки численні зустрічі у "нормандському форматі" не приносять результатів. Додав, що останні кілька тижнів ситуація на Сході погіршилася, значно почастішали випадки порушення перемир'я, а конкретних рішень немає і сторони не хочуть йти на компроміси", – повідомив кореспондент "5 каналу" Михайло Прудник.

"Передусім будуть говорити про можливості встановлення конкретного, довготривалого перемир'я, а також про проведення виборів на тимчасово окупованих територіях. Штайнмайєр наголосив, що проведення виборів можливо лише, якщо буде гарантована безпека. Перед початком чотиристоронньої зустрічі були проведені двосторонні. Штаймайєр сподівається на спільну заяву після переговорів", - додав кореспондент.

"Переговори щодо політичного розв'язання конфлікту останнім часом завершуються безрезультатно. Так більше не може тривати. Адже кожен безуспішний раунд переговорів загрожує легітимності Мінського процесу і ще більшою ескалацією конфлікту. Я сподіваюся, сьогодні ми досягнемо прогресу в домовленостях щодо організації виборів та безпеки під час їх проведення. У цьому зацікавлені всі учасники переговорів", – зазначив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр.

/
/
/

Попередній матеріал
В НКРЕП заявили, що не підвищували тарифи на тепло та гарячу воду
Наступний матеріал
У Києві через падіння стовпа зупинився рух трамваїв

Штайнмайєр: Усі учасники "нормандської четвірки" зацікавлені в успіху переговорів

Сьогодні у Берліні відбудеться зустріч глав МЗС "нормандської четвірки"

Німеччина розраховує домовитися про вибори на окупованих територіях Донбасу на засіданні "нормандської четвірки"