Передвиборна кампанія до парламентських виборів розпочинається в Україні в понеділок [відео]

  Передвиборна кампанія до парламентських виборів розпочинається в Україні в понеділок. Про офіційний старт перегонів оголосили в Центральній виборчій комісії.

  Уперше за десять років українці голосуватимуть за змішаною системою. По 225 депутатів обиратимуть за мажоритарними округами та партійними списками. Кандидатам-мажоритарникам для участі у виборах треба буде внести грошову заставу - трохи більше як 13-ть тисяч гривень. А політичним партіям участь у виборах обійдеться у 2 мільйони гривень. У ЦВК очікують, що реєстрація кандидатів-мажоритарників розпочнеться вже 30 липня. Вони очікують не менше п`яти тисяч. Така велика кількість кандидатів, на думку членів комісії, ускладнить їм підготовку до виборів.

  Андрій Магера, перший заступник голови ЦВК: "Строк виборчого процесу, він є досить стиснутий - 90 днів. Можливо, в когось було бажання його ще скоротити до 60-ти днів, і ми чудово розуміємо, що цей час і так є критичний - на межі. Цей час, який зараз існує для реєстрацїї кандидатів, він є достатній для того, щоб усі бажаючі могли подати документи до Центральної виборчої комісії".

  Попередній матеріал
  Від спеки потерпає Париж
  Наступний матеріал
  Лазаренко готовий спілкуватися зі слідчими ГПУ
  Теги: