5 канал

Пашинський прокоментував ситуацію із рейдерським захопленням "Житомирських ласощів"

Сергій Пашинський стверджує, що в НАБУ не може бути проваджень щодо нього

Заступник голови фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський наголошує, що сам звертався до НАБУ щодо ситуації довкола підприємства "Житомирські ласощі", але реакції антикорупційного відомства й досі немає. Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня".

"В 2010 році громадянин РФ Бойко ... за допомогою пана Портнова, рейдерським способом забрали фабрику "Житомирські ласощі". Це було в 2010 році, гучна була історія. В 2014 році, я як в.о. глави Адміністрації Президента, враховуючи, що було дуже багато скарг на рейдерство в часи Януковича, я видав розпорядження, ми зробили міжвідомчу комісію з силовиків і журналістів, які розслідували. Я попросив підібрати найгучніші рейдерські захоплення, щоб дати доручення правоохоронним органам активізувати розслідування. Ця спільна робоча група напрацювала матеріали, там було близько 20 підприємств, і туди потрапили ці "Житомирські ласощі". В кінці 2015 року компанія "Дельта кепітал", у якої це забрали, поновила через суд свої права і вони прийшли на своє підприємство", – зазначив він.

"Тоді мене почали звинувачувати, що я стою за цим рейдерським захопленням. І для того, щоб зняти ці питання, я написав заяву в НАБУ, попросив перевірити факти, у випадку необхідності порушити кримінальну справу і притягнути усіх винних до відповідальності. Я взимку двічі був в НАБУ на бесідах і після цього мені жодних питань не задавали. Справу цю нікому не пред'явили і мене дивує, що за 8 місяців немає жодної реакції. Так що хештег Холодницький – розслідуйте ті справи, які ви порушили. І хештег Ситник – якщо ви щось озвучуєте, ви повинні виходити на фінальний результат", – наголосив Пашинський.

Як повідомляв 5.ua, на початку 2016 року Давида Жванію та Сергія Пашинського допитали в Антикорупційному бюро.

Попередній матеріал
"Інформаційний спротив" визначив дві тактичні схеми бойовиків на Донбасі
Наступний матеріал
Стали відомі мотиви японця, який зарізав щонайменше 19 людей

Пашинський розповів що має статися, аби воєнний стан став реальністю - інтерв'ю

Пашинський: Аваков завтра повертається з відпустки і все прокоментує

Пашинський вимагає надати військовому командуванню механізми для дотримання дисципліни

Пашинський планує прискорити реформу Нацгвардії

Апокаліптичних сценаріїв розвитку подій в АТО немає, армія впевнено тримає позиції - Пашинський

5 канал - трансляція наживо