5.ua

Пашинський: ніякої нової справи проти Тимошенко немає [відео]

  Коментуючи інформацію про порушення нової судової справи проти екс-прем’єрки, її соратники запевнили, ніякого суду немає. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив народний депутат Сергій Пашинський. 

  Сергій Пашинський, народний депутат, «Батьківщина»: «Справа в тому, що ніякої справи… Єфремов тільки що брехав. Ну, Єфремов бреше не перший раз. Немає ніякої справи. Міністерство доходів і зборів за державний кошт заплатило суму "Х" (ми потім знайдемо ту суму) адвокатській компанії, щоб вона шукала гроші Тимошенко. То вони придумали якесь вбивство. Клоунів виводили в суд, показували і всі сміялись. То вони півроку розказували про якісь "Опеля", потім про якісь "Кіотські протоколи". Тепер за суботу-неділю нова псевдосенсація. Є окрема ухвала суду, що Тимошенко не є фігурантом справи. Суддя Дженкінс Мартін виніс це ще у 2004 році».

  Напередодні керівництво фракції Партії регіонів заявило, новий судовий процес вплине на позицію провладних сил щодо можливості лікування засуджених закордоном. Нагадаємо, на початку тижня стало відомо про нову судову справу, яку в США та Швейцарії порушило українське Міністерство доходів та зборів. У розкраданні 200 мільйонів фігурують екс-прем’єри Павло Лазаренко та Юлія Тимошенко.

  Попередній матеріал
  ПР хоче відкласти розгляд закону про лікування в’язнів на завтра
  Наступний матеріал
  Убивцею пасажирів автобусу в Норвегії виявився виходець з Судану
  Теги:
  Loading...