5.ua

ПАРЄ обіцяє розслідувати факти безкарності української міліції

  Розслідувати факти безкарності міліції та застосування насильства обіцяє моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи.

   

   

  На прес-конференції у Києві повідомили, що міжнародна громадськість засуджує будь-яке застосування насильства та вогнепальної зброї проти людей, вважаючи такі заходи неприпустимими. Тому, члени комісії передадуть результати моніторингу комітету Парламентської асамблеї. У ньому буде повний огляд подій в Україні.

   

  Майліс Репс, експерт від Європейської ради: «Абсолютно очевидно, що ті дії, яких було вжито і та кількість смертей, яка відбулася в Україні - недостойні країни, яка є членом Ради Європи. Ми усіма силами будемо продовжувати боротися проти проявів безкарності. І звичайно, що перший нагальний крок - це припинити вбивства, але наступним кроком буде повне розслідування».

   

  Маріетта де Пурбе-Лундін, експерт від Європейської ради: «Таке розслідування має бути дійсно незалежним. І ми вважаємо, що найкраще для такого розслідування мають підійти люди з закордону, які є неупередженими і не мають тісних зв’язків з Україною».

  Попередній матеріал
  У Чернігові розтрощили офіси КПУ і ПР
  Наступний матеріал
  Сікорський: Компроміс означає отримати менше, ніж 100%
  Теги:
  Loading...