Парубій розповів, що дасть змогу спинити будівництво "Північного потоку-2"

  Небезпеку будівництва росіянами газового проекту гостро відчувають і в Держдепі, і в Пентагоні, розповів спікер ВР

  Санкції, які запровадить США проти всіх компаній, задіяних у проекті "Північний потік-2", зупинять його реалізацію. Про це журналістам заявив Андрій Парубій, який перебуває з робочим візитом в Америці, інформує "5 канал".

  Парубій мав зустріч із спікером Палати представників США - Полом Раяном. Небезпеку будівництва росіянами газового проекту гостро відчувають і в Держдепі, і в Пентагоні, зазначив Парубій.

  Спікеп Верховної Ради наголосив: "Якщо Данія дасть своє заперечення, Росія говорить, що можна буде будувати в обхід острова. Але направду там знаходиться велике поховання військових кораблів і військових боєприпасів часів Другої світової війни. І для того, щоб провести необхідну розвідку, для того щоб там можна було вести підводні роботи, знадобиться надто багато часу та енергії. Я вважаю, зараз нам важливо відтягнути максимально час до реалізації початкових робіт. Але, звичайно, це буде лише тимчасове рішення. Ключове рішення - це санкції проти кампаній, які беруть участь у цьому проекті. І це рішення реально не тільки може, воно й зупинить "Північний Потік-2".

  Попередній матеріал
  Ефект від боротьби з корупцією в Україні дорівнює близько 6% ВВП – Бураковський
  Наступний матеріал
  Ар'єв пояснив, чим важлива прийнята резолюція ПАРЄ щодо звільнення політв'язнів – ексклюзивно зі Страсбурга