5 канал

Парубій розповів про дострокові вибори до Ради у 2017 році та про стан питання щодо безвізу з ЄС

Політик заявив, що парламент є головним майданчиком, який намагаються дестабілізувати російські сили

Дострокових виборів до Верховної Ради у 2017 році не буде. Про це у програмі "Погляд" заявив голова парламенту Андрій Парубій. За його словами, цей сценарій нав'язується Росією, але в Україні він не матиме успіху.

"Дочасних виборів не буде. Я глибоко переконаний, що той сценарій, який нав'язується Україні, зовні, це сценарій не український. А для агресора, який фактично обламав зуби об українську армію на сході, величезні кошти витрачаються на те, щоб дестабілізувати ситуацію всередині. Звичайно, парламент є головним майданчиком, на який здійснюється ця атака. Ми бачили подібні сценарії у Молдові, коли через дестабілізацію російські сили намагаються змінити вектор цілої країни. Такий сценарій намагаються нав'язати Україні, але він не буде мати успіхів у державі", – запевнив голова Верховної Ради.

Крім того, спікер парламенту висловив переконання, що за кілька місяців Україна отримає безвізовий режим. За його словами, це питання мають розглянути на одному з найближчих засідань Європарламенту.

"В найближчі місяці на пленарних засідання Європарламенту це питання має бути вирішено. Я можу сказати одне напевно – коли воно постане до порядку денного, у нас буде переважна більшість депутатів. Я це знаю від депутатів різних фракцій і про це можу говорити впевнено. Можу твердо говорити, питання не знято з порядку денного – воно відтерміновано", – зазначив Парубій.

Не пропустіть у понеділок, 2 січня 2016 року, о 20:00 у програмі "Погляд" в ефірі "5 каналу" та на нашому сайті за цим посиланням інтерв'ю спікера парламенту Андрія Парубія, а запис уже незабаром читайте у розділі "Інтерв'ю" на 5.ua.

Читайте також: Парубій розповів, чому не вдалося побороти кнопкодавство та зняти недоторканність із народних обранців

Попередній матеріал
Штаб АТО: Окупанти продовжили вести вогонь по позиціях українських бійців на всіх напрямках
Наступний матеріал
Пашинський: Оборонний бюджет – це як коротенька ковдра, мерзнуть або ноги, або вуха
Теги:
Loading...

Парубій розповів, чому не вдалося побороти кнопкодавство та зняти недоторканність із народних обранців

"Радикали" кажуть, що Парубій не справляється із залою у критичній ситуації

Парубій: У Раді триває аудит автопарку

Парубій розповів про дві форми врегулювання конфліктів у Верховній Раді