5.ua

Парубій: метою Путіна було захопити всю Україну

  Метою президента Росії Володимира Путіна було захопити не тільки Крим, а і всю Україну.

  Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій під час веб-конференції із заступником голови Атлантичної ради у США Деймоном МакВілсоном, повідомляє Радіо Свобода

  "Наступним етапом мало бути вісім південно-східних областей України, де планувався ідентичний Криму сценарій захоплення обласних державних адміністрацій, державних установ, проголошення так званих "народних губернаторів", а потім звернення до Росії з проханням по допомогу. Цей план мав і має назву "Російська весна", – наголосив Парубій.

  Він уточнив, що сьогодні російські війська перебувають по всіх кордонах – на півночі, сході і півдні. "Майже 100 тисяч військових перебуває на кордонах України різними підрозділами в напрямках Чернігова, Харкова, Донецька. І ці війська перебувають у бойовій готовності вже кілька тижнів", – зазначив Парубій.

  На його думку, ще дуже високим є ризик воєнного вторгнення на територію України. "Ми усвідомлюємо, що кожної ночі, кожної години може відбутися атака на територію материкової України. І ми до цього готуємось", – заявив Парубій.

  Попередній матеріал
  Аваков: за день-два МВС опублікує всі дані у справі Музичка
  Наступний матеріал
  У Туреччині заблокували доступ до YouTube
  Теги:
  Loading...