5.ua

Парубій: Медведчук фінансував терористів, тому не може бути учасником переговорів

  Віктор Медведчук не може бути учасником переговорів щодо врегулювання ситуації на Сході України, бо він сам є посібником злочинців. Так вважає секретар РНБО Андрій Парубій.


  Він також зазначив, що до Ради національної безпеки потрапила інформація, що групи терористів створювали протягом двох років, і що фінансування здійснювалося саме через Медведчука. Ні зараз, ні раніше офіційна влада Києва з бойовиками перемовин не веде – заявив Парубій.

  Дослівно він висловився так: "Що стосується переговорів та консультацій безпосередньо з бойовиками, я про це нічого не знаю, в них ніколи участі не брав. І наскільки я знаю, подібних консультацій не відбувається власне з бандитами, які зараз тероризують Схід, наші Донецьку та Луганську області".

  Секретар РНБО визнав переговори лише між Україною, Сполученими Штатами, Німеччиною, Францією та Росією.

  Нагадаємо, 23 і 27 червня пройшли так звані "багатосторонні консультації" з представниками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР". Жодного офіційного представника української влади на зібранні не було. Натомість, у консультаціях брали участь другий президент України Леонід Кучма, народний депутат Нестор Шуфрич і лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.
  Попередній матеріал
  У Каїрі в зіткненнях демонстрантів з поліцією загинули п‘ять людей
  Наступний матеріал
  На другому аукціоні розпродали 27 колишніх урядових авто
  Loading...