Фото telegraf.com.ua

Парубій: для подолання кризи увесь світ має об’єднатись проти Путіна

  Для подолання кризи в Україні необхідно зупинити центр фінансування та координації терористів, що діють у східних регіонах. Про це в інтерв'ю "5-му каналу" заявив секретар РНБО Андрій Парубій.


  За його словами, головним координатором сепаратистів є Кремль, а події в Україні – це тільки наслідок.

  Тероризм діє тоді, коли він має фінансування і коли він має координацію – вважає секретар РНБО. Він запевнив – сьогодні фінансування і координація терористів, які діють на території України, відбувається у Кремлі, і тому українська влада запевняє партнерів, що вирішення цієї кризи можливе тоді, коли ми всі об’єднаються, щоб спільно зупинити Путіна. Там – ключовий центр, а те, що ми бачимо в Україні – це тільки наслідок, це тільки виконавці тих наказів, які йдуть звідти – пояснив Андрій Парубій.

  Андрій Парубій також заявив: Росія очікує на першу тисячу жертв, щоби почати вторгнення на материкову частину України. Секретар Ради нацбезпеки та оборони наголосив – Москва постійно вдається до провокацій та ескалації насильства, тож ввести свої війська – може у будь-який момент.

  Напередодні Андрій Парубій дав інтерв’ю "5 каналу", де надав пояснення останніх подій в Україні та дій влади для подолання кризи.
  Попередній матеріал
  Держдеп США: Крим – український, візит Путіна – провокація
  Наступний матеріал
  В Україну з Росії намагались завезти пристрій для наведення ракет і сепаратистські прапори
  Теги:
  Loading...