5.ua

Партійні штаби не обіцяють активістам підтримувати реформи

  Узгодити із політичними партіями майбутні реформи в країні, отримати від них публічну обіцянку їхнього здійснення - аби потому, після виборів, партійці про таке не забули, як це відбувається зазвичай - із таким намаганням активісти обходили столичні штаби політичних сил.


  Громадські активісти демонструють карту реформ. Це 18 документів, які експерти розробляли кілька останніх років. Із ними йдуть до офісів тих партій, які можуть потрапити до наступного парламенту.

  Штаб "Блоку Петра Порошенка" – перший у черзі. Активісти пояснюють: Президент анонсував 60 реформ. Тож хочуть пересвідчитися, що його політичні соратники готові змінювати країну. Керівник виборчого штабу обіцяє розглянути запропоновані пропозиції. Поки що гарантує лише дискусію щодо презентованих документів.

  "Свободівець" Юрій Сиротюк продивляється так звану карту реформ. У відповідь дарує програму своєї партії.

  У партії "Самопоміч" теж готові розглядати запропоновані реформи. Але в активістів додаткове прохання. Оскільки лідер виборчого списку "Самопомічі" - колишнє обличчя "Реанімаційного пакету реформ", просять не використовувати бренд громадської ініціативи у виборчій риториці.

  Представник "Батьківщини" кепкує з того, що партії включили до своїх виборчих списків громадських активістів. І пропонує гостям не відкладати реформи на потім, а співпрацювати ще до виборів. Зокрема на одному з наступних засідань разом вимагати ухвалення закону про прокуратуру.

  Прямої відповіді щодо підтримки усіх реформ активісти не отримують від жодної партії. Поки що - одні обіцянки їх розглянути. Більше конкретики люди сподіваються почути за 2 тижні. На 17 жовтня запланували форум, на якій очікують представників партій, які готові голосувати у новій раді за запропоновану карту реформ.

  Олексій Братущак, Ян Доброносов
  Попередній матеріал
  Польща знову постачає газ до України
  Наступний матеріал
  Вперше за три місяці потяг з Луганська прибув до Одеси
  Теги:
  Loading...