5.ua

Партія "Руський блок" заборонена в Україні

  Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов Міністерства юстиції України до політичної партії "Руський блок" (про заборону діяльності політичної партії) та заборонив її діяльність.
  Про це йдеться у Постанові, оголошеній на судовому засіданні.

  Як зазначено у повідомленні Мін’юсту партію "Руський блок"  заборонено у зв’язку із закликами до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності України.

  "На думку Мін’юсту, суд виніс абсолютно обґрунтоване і законне рішення. Доцільними, ми вважаємо, є і посилання на рішення Венеціанської комісії про заборону політичних партій, що при прийнятті такого категоричного і крайнього способу необхідно брати до уваги усі обставини, в тому числі і політичну ситуацію в країні. Окрім тих безпосередніх закликів, які було видно на відео та в статтях під час дослідження доказів, додатковим аргументом на користь позиції Мін’юсту стало ще й те, до чого ці заклики призвели і який негативний результат ми зараз маємо в країні", - так прокоментувала журналістам рішення Окружного адміністративного суду міста Києва заступник Міністра юстиції Ганна Онищенко.

  За її словами, Мін’юст задоволений таким рішенням суду.
  Попередній матеріал
  Тернопільське СБУ виявило схованку, в якій зберігалося майже 9 кг тротилу
  Наступний матеріал
  Майбутнє України не можна визначати зрежисованим в Москві референдумом - Керрі