фото hubs.com.ua

Парламент підтримав кадрові пропозиції Порошенка щодо голів ГПУ, МЗС і НБУ

  Верховна Рада України переважною більшістю голосів підтримала кандидатуру Віталія Яреми на посаду генерального прокурора. За це рішення проголосували 329 нардепів з усіх фракцій, крім комуністів.


  Призначенню передувала рекомендаційна промова Президента, у якій він, зокрема, ще раз підтвердив намір боротись з корупцією та підкреслив роль прокуратури у цій справі.
  Також депутати підтримали подання прем’єр-міністра про звільнення Віталія Яреми з посади першого віце-прем’єра.

  В якості напутнього і символічного побажання Президент навів вислів автора сінгапурського економічного дива Лі Куан Ю: "Як почати боротьбу з корупцією? Почніть з того, що треба посадити трьох своїх друзів: ви точно знаєте, за що, вони знають, за що, і народ вам повірить".

  Не менш одностайно нардепи підтримали звільнення з посади в.о. голови МЗС Андрія Дещиці, і призначення запропонованого Президентом Павла Клімкіна. Ці рішення теж отримали більше 300 голосів, лише фракція ВО "Свобода" демонстративного проголосувала проти.

  Парламентарі провели Дещицю бурхливими оплесками і декламацією популярної уже у всьому світі фанатської кричалки про Путіна. Голова Верховної Ради у невеликій промові підкреслив важливі якості та досягнення екс-голови МЗС, зокрема – його "об’єктивні коментарі з багатьох питань". Президент планує призначити його послом України, однак у якій країні - поки що не відомо.

  Потому у Раді оголосили перерву на прохання фракцій "Батьківщина" і "Свобода".

  Після перерви народні депутати підтримали пропозицію Президента про призначення Валерії Гонтаревої головою Національного банку та звільнення Степана Кубіва з цієї посади.
  Попередній матеріал
  ОБСЄ вдалося встановити зв‘язок зі зниклими на Донбасі спостерігачами
  Наступний матеріал
  На місці катастрофи корабля в Малайзії знайшли дев‘ять тіл
  Теги:
  Loading...