5.ua

Парламент Криму прийняв Декларацію про незалежність

  Парламент Криму, на позачерговому засіданні, ухвалив Декларацію про незалежність Автономної республіки Крим та міста Севастополя.

  Про це повідомляє прес-центр Верховної Ради АР Крим.

  "За затвердження Декларації проголосували 78 депутатів Верховної Ради АРК з 81 , що взяв участь у голосуванні." - йдеться у повідомленні.

  Декларація про незалежність Автономної Республіки Крим та м. Севастополя:

  Ми, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Севастопольської міської Ради, виходячи з положень Статуту Організації Об'єднаних Націй і цілого ряду інших міжнародних документів, що закріплюють право народів на самовизначення, а також беручи до уваги підтвердження міжнародним судом ООН щодо Косова від 22 липня 2010 того факту, що одностороннє проголошення незалежності частиною держави не порушує будь-які норми міжнародного права , приймаємо спільно рішення:

  1. У разі якщо в результаті майбутнього 16 березня 2014 прямого волевиявлення народів Криму буде прийнято рішення про входження Криму, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, до складу Росі , Крим після референдуму буде оголошено незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління.

  2 . Республіка Крим буде демократичним, світським і багатонаціональною державою, яке зобов'язується підтримувати мир, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду на своїй території.

  3 . Республіка Крим як незалежна і суверенна держава в разі відповідних результатів референдуму звернеться до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим на основі відповідного міждержавного договору до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації.

  Декларація Затверджена Постановою Верховної Ради Автономної Республіки Крим на позачерговому пленарному засіданні 11 березня 2014 ( підписана Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим В. Константиновим ) та Постановою Севастопольської міської Ради на позачерговому пленарному засіданні 11 березня 2014 ( підписана Головою Севастопольської міської ради Ю. Дойникова).

  Попередній матеріал
  Фюле: Україна може стати членом ЄС після виконання угоди про асоціацію
  Наступний матеріал
  Лутковська зацікавилась конституційністю кримського референдуму
  Теги:
  Loading...