5.ua

Основні рішення влади 14 квітня

  У Києві під час погоджувальної ради обговорювали покарання для сепаратистів та питання всеукраїнського референдуму.

  Виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов пропонує провести всеукраїнський референдум разом  із виборами Президента. Питання - якою бути Україні,  унітарною чи федеративною. Виконувач обов'язків Президента  каже, що певен, більшість українців виступлять проти федералізації. Нагадаю, про референдум щодо державоустрою постійно говорить президент РФ Володимир Путін. Лише вчора його слова переказував громадянин Янукович у Ростові-на-Дону. Партія регіонів відкрито підтримує колабораціоністів, котрі в Донецькій та Луганській областях не визнають владу і методом бандитизму вимагає федералізації.

  На витівки сепаратистів у раді планують реакцію. крім анонсованої антитерористичної операції - виконувач обовязків президента називає можливим і референдум - 25 травня. якщо парламент ухвалить таке рішення.

  Крім покарання парламентських диверсантів, у коаліції наполягають і на заміні керівників силових відомств у східних областях, яких призначили ще за часів Януковича, і які тепери сприяють сепаратистам.

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік, Ян Доброносов

  Попередній матеріал
  13 учасників мітингу за єдність країни в Маріуполі лишаються в лікарні
  Наступний матеріал
  Викраденого головного редактора горлівського видання звільнили