Тристороння контактна група в Мінську
Тристороння контактна група в Мінську zastavki.com

ОРДЛО саботують врегулювання безпекових проблем і знищують майно СММ ОБСЄ – Оліфер

Прес-секретар Кучми розповіла, що ОРЛО навмисно виводять з ладу камери відеоспостереження СММ ОБСЄ

Ключовим питанням для української сторони в ТКГ та для врегулювання ситуації на Донбасі залишається безпековий блок проблем, проте це саботується представниками окремих районів Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарина Оліфер на сторінці у Facebook.

За підсумками засідання Тристоронньої контактної групи, зазначила Оліфер, врегулювання блоку проблем з безпеки "продовжує саботуватися з боку ОРДЛО". "Зокрема, незважаючи на домовленості, в районі Станиці Луганської систематично порушується режим припинення вогню – 9, 10, 12 і 15 жовтня 2017 року були обстріли", – зазначила вона.

Крім того, як розповіла прес-секретар Кучми, ОРЛО навмисно виводять з ладу камери відеоспостереження Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які фіксують випадки порушення режиму тиші: "за допомогою лазерного пристрою була засліплена камера, встановлена на горі Князь Ігор". Вона підсумувала: "Псування і знищення майна СММ ОБСЄ, починаючи з безпілотників, свідчить про цілеспрямоване відпрацювання способів знищення засобів моніторингу, які в розпорядженні місії".

Дивіться також фотогалерею:

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Акції протесту під Радою: Поліція Києва затримала 11 мітингувальників
Наступний матеріал
В Сумах стався викид аміаку
Loading...