5.ua

Опозиціонерки не змогли схилити Захарченка до відставки [відео]

  Крім того, нагадали, що силовики мають служити народу України, а не президенту – і закликали розблокувати урядовий квартал, до якого останнім часом стягується все більше міліції. На їхні заяви Віталій Захарченко відповів, що в рамках кримінального провадження щодо подій 30-го листопада прокуратура вивчає надмірне застосування сили з боку правоохоронців і перевищення деякими особами службових обов’язків. Про кого саме йдеться – міністр не повідомив, посилаючись на таємницю слідства. Також міністр не розповів, чи знав він про силовий розгін Майдану і чи давав відповідний наказ.

  Ірина Геращенко, народний депутат, "УДАР": «Захарченко запевнив, що не буде силового розгону Майдану, не буде спроб зачистити барикади і Майдан».

  Наталія Новак, народний депутат, "УДАР": «Захарченко у відставку може й збирається, але не тепер, а колись потім. І, крім того, у них є уже своя підготовлена версія того, що відбувалося на Майдані. Це ті фільми, ролики, які крутилися по російському телебаченню. Тому вони вважають, що права не порушені, у їхній версії – порушені права тих міліціонерів, які виконували свої обов’язки».

  Попередній матеріал
  У ЄС нагадують – пропозиція угоди про асоціацію досі чинна [відео]
  Наступний матеріал
  НОК випустив дитячий календар із портретами українських олімпійців [відео]
  Теги:
  Loading...