5.ua

Опозиція заблокує ВРУ через провал відставки Азарова (оновлено) [відео]

  Відставку уряду Миколи Азарова провалила Верховна Рада. "За" проголосували лише 186 обранців, серед яких – один регіонал. Його долю вирішуватиме фракція - повідомив лідер парламентських регіоналів, Олександр Єфремов.

  Зауважимо, що під час голосування випливла певна комуністична хитрість. Лідер фракції Компартії Петро Симоненко запропонував депутатам підтримати свій варіант проекту постанови про відставку уряду, який, начебто, підписали усі комуністи, і опозиціонери цю пропозицію підтримали. Однак на голосування спікер поставив попередній документ, оскільки ініціатива членів КПУ – не зареєстрована. Повернутися до питання недовіри уряду обранці зможуть лише на наступній сесії – тобто, не раніше лютого наступного року. Після провалу відставки опозиція кинулася блокувати трибуну і президію Ради, але спікер устиг закрити ранкове засідання. Вечірнього ж зібрання в Раді не буде – про таке повідомила охорона. Тож усіх попросили покинути будівлю.

  І вже є повідомлення від опозиційного заступника голови Верховної Ради про блокування завтрашньої роботи парламенту – свободівець Руслан Кошулинський заявляє про намір опозиційних депутатів ночувати в парламенті, щоб не допустити його подальшої роботи. Є намір в опозиції блокувати роботу парламенту і в наступні дні. Нагадаємо, раніше голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виступив за проведення переговорів між провладною більшістю та представниками опозиції для вирішення конфлікту в країні.

  Попередній матеріал
  Протестувальники заблокували адміністрацію Януковича [відео]
  Наступний матеріал
  «Фрідом Хаус» вимагає санкцій проти Януковича і його синів
  Теги:
  Loading...