5.ua

Опозиція вимагає від Азарова звіту про виконання держбюджету-2013 [відео]

  Він закидає урядові невиконання запланованих параметрів кошторису. А його колега – лідер «УДАРу» Віталій Кличко від прем'єр-міністра домагається відповіді, чому проект бюджету на наступний рік готували таємно. Документ ще в суботу зареєстрували у парламенті, однак його тексту на сайті Верховної Ради не оприлюднили, так само, як і супроводжувальних документів. Пізніше спікер Володимир Рибак пояснив: новий проект бюджету уряд відкликав, щоб доопрацювати. 

  Віталій Кличко, голова фракції  "УДАР" у ВР: «Те, що головний фінансовий документ країни готується таємно – демонструє неповагу до виконавчої влади, до парламенту і також до громадян. Ми вимагаємо звіту прем’єр-міністра і його пояснень з цього напрямку. Це непрофесійна робота, як нам здається, всього уряду. Тому перед нами стоїть завдання – після уважного вивчення документа виправити перекоси, які виконавча влада, очевидно, знов закладає в бюджет».

  Новий бюджет, за інформацією Кабміну, передбачає підвищення соціальних стандартів для бюджетників та малозахищених верств населення. Заплановано також зниження ПДВ – із 20-ти до 17-ти відсотків, а також податку на прибуток – з 19-ти відсотків до 16-ти.

  Попередній матеріал
  ДСНС: жертви макіївської пожежі самі винні, що їх не врятували [відео]
  Наступний матеріал
  У Росії 5 годин гасили пожежу на атомній субмарині
  Теги:
  Loading...