5.ua

Опозиція вважає, що більшість не підтримає жодного законопроекту щодо лікування Тимошенко за кордоном [відео]

  На думку депутата від «Батьківщини», Андрія Парубія – затягування розгляду законопроектів на комітеті є поганим знаком. Водночас, як зауважив позафракційний Олесь Доній, усі неузгодженості щодо шляху змін законодавства лише свідчать про небажання влади відпустити екс-прем’єрку з під варти. 

  Андрій Парубій, народний депутат, «Батьківщина»: "Але те, що сьогодні провладні депутати, члени Партії регіонів не проголосували – це є дуже поганий симптом щодо того, чи будуть вони завтра результативно голосувати. Завтра буде важливий день, в житті кожної держави бувають такі дні, які визначають майбутнє держави, і потрібно усвідомити, що завтра буде законопроект не стосовно Тимошенко – це законопроект щодо майбутнього України. Бо прийняття законопроекту який би дозволив Юлії Тимошенко лікування за кордоном з підписанням Угоди про асоціацію".

  Олесь Доній, народний депутат, позафракційний: "Підкилимна гра з цими законопроектами відбувається через реальне небажання випускати Тимошенко. Тут йдеться про страх – уявляєте, якщо її випустити до саміту, а це Шенгенська зона, а вона раптом з лікарні приїде туди у Вільнюс, і їй будуть аплодувати, а не Януковичу".

  Попередній матеріал
  "Батьківщина" збирається на мітинг під ВР
  Наступний матеріал
  У Колумбії лікарі протестують проти медичної реформи
  Теги:
  Loading...