5.ua

Опозиція: єдиний варіант вирішення питання Тимошенко – помилування [відео]

  Блокування парламентської трибуни не виключає фракція "Батьківщина" - якщо депутати не ухвалять закон, необхідний для звільнення Юлії Тимошенко. Свої подальші дії опозиціонери збираються обговорити на нараді, яка розпочнеться о 17-й.

  Водночас, у політсилі наголосили - свій законопроект про лікування ув'язнених за кордоном не подаватимуть. Натомість, у Партії регіонів наполягають на ухваленні узгодженого між фракціями законопроекту щодо можливості лікування усіх ув’язнених за кордоном. За словами голови фракції, Олександра Єфремова, підписатися під документом мають лідери усіх фракцій.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": "Протягом останніх півроку напрацьовувався механізм спеціальною місією Європейського парламенту. Місія двох президентів - президента Кокса і президента Квасневського. Їхня пропозиція є і залишається. А саме: так зване часткове помилування, яке дає можливість підписати угоду і звільнити Юлію Тимошенко. Інших варіантів наразі не обговорювалось".

  Віталій Кличко, лідер фракції "УДАР": "Я ще раз закликаю Президента України помилувати Тимошенко і припинити ігри з майбутнім України. Перекладаючи сьогодні відповідальність на парламент, Президент ховає голову в пісок і думає, що проблема сама по собі розсмокчеться".

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: "Дайте соответствующее ваше предложение видения решения этого вопроса в законодательном уровне. Не надо лозунгов. Дайте предложение конкретное. Скажите - мы зарегистрировали такой-то законопроект и предложите его рассмотреть".

  Попередній матеріал
  Австралійська поліція затримала вантаж наркотичної сировини на $300 млн.
  Наступний матеріал
  У справі Індила допитують одного із обвинувачених
  Теги:
  Loading...