5.ua

Опозиція: депутати від ПР затягують вирішення проблеми Тимошенко [відео]

  За законопроекти про долю ув’язненої екс-прем’єрки парламент планує взятися не раніше четверга, і тільки якщо їх розгляне профільний комітет. Натепер там немає кворуму – не прийшли представники від Партії регіонів. Тож, розглянути документи комітет зможе вже в середу на плановому засіданні.

  Відтак, в опозиції вже сумніваються у бажанні провладної політичної сили вирішувати це питання задля підписання Угоди про асоціацію із ЄС. Мовляв, відомство доходів і зборів розпочало новий процес щодо розкрадання коштів, де фігурує і Юлія Тимошенко. У Партії регіонів уже заявили: через нововиявлену обставину законопроект Анжеліки Лабунської, який обрала, як можливий компроміс, місія Кокса-Кваснєвського – не влаштовує. Лідер фракції регіоналів Олександр Єфремов заявляє: за основу варто брати законопроект Сергія Міщенка, а щодо вирішення справи екс-прем’єрки – збирати робочу групу і продовжувати думати.

  Нагадаємо, для позитивного рішення про долю України на саміті у Вільнюсі виконати останні умови європейці рекомендували Києву до 18-го листопада. Серед основних вимог – виїзд Юлії Тимошенко за кордон задля лікування.   

  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": «З виступів опонентів стало зрозуміло, що основний план ПР – як зірвати підписання угоди. Жодного конкретного слова, що ПР готова проголосувати за закон, який звільняє Тимошенко і знімає перешкоду задля підписання угоди... За закон голосуємо? Угоду підписуємо?!»

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: «Формула компромисса – создать рабочую группу... Если вам какая-то комиссия скажет прыгать с 5-го этажа – будете прыгать? Вот это то, что нам предлагают... Нужен закон не персонализированный».

  Попередній матеріал
  Російськомовне хамство або Вимагаємо українську! [відео]
  Наступний матеріал
  Кокс і Квасневський знову приїдуть до України
  Теги:
  Loading...