5.ua

Опозиція: Азаров збрехав про підвищення зарплат на 600 грн. [відео]

  За словами ударівця Павла Розенка, у кошторисі прописане підвищення мінімальної зарплати на 80 гривень. А максимальне підняття виплат з урахуванням категорій можливе тільки до 200 гривень. Водночас, колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник назвав обіцяне прем'єром підвищення підготовкою до майбутніх виборів.

  Павло Розенко, народний депутат, «УДАР»: «Микола Янович може рахувати все, що завгодно. Але є абсолютно чітка книжка, яка називається «Закон про державний бюджет України», де чітко написано, що мінімальна заробітна плата буде зростати в наступному році на 80 гривень. Навіть, якщо взяти коефіцієнт, який застосовується до мінімальної заробітної плати, в залежності від кваліфікації працівника, надбавка до заробітної плати не буде вище, ну 150, ну, максимум, 180-200 гривень».  

  Віктор Пинзеник, народний депутат, «УДАР»: «Це вже виборчі елементи, це не економіка. І це пахне не економікою, не бюджетом, а прагненням будь-якою ціною привернути любов – не громадян України, бо в нас вже й не прийнято громадян називати, у нас для декого існує електорат або виборці».

  Нагадаємо, напередодні прем’єр Микола Азаров проанонсував, що у разі ухвалення в парламенті урядового кошторису на 2014-й рік, підвищення зарплат бюджетникам впродовж року відбуватиметься у три етапи. Відтак, на кінець року, за словами Азарова, лікарі отримуватимуть на 600 гривень більше, ніж сьогодні.

  Попередній матеріал
  Майдан зібрав святкові пожертви для дітей-сиріт [відео]
  Наступний матеріал
  Регіонали вже передумали звільняти затриманих протестувальників
  Теги:
  Loading...