Дарка Оліфер 5 канал

Оліфер: Україна вимагає від окупантів відкриття КПВВ у Золотому

Основна передумова до врегулювання ситуації з безпекою - повернення Україні контролю над українсько-російським кордоном

Про це за результатами засідання Тристоронньої контактної групи повідомила телефоном "5 каналу" прес-секретар представника від України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Безпека залишається ключем до повноцінного вирішення політичних, гуманітарних та соціально-економічних проблем. Тривають систематичні обстріли з боку ОРДЛО, гинуть люди, руйнується інфраструктура. Основна передумова до врегулювання ситуації з безпекою - це повернення Україні контролю за українсько-російським державним кордоном", - йдеться в повідомленні.

Вона зазначила, що Україна вкотре загострила питання відкриття КПВВ у Золотому.

"Представники ОБСЄ підтвердили: немає причин, щоб не відкривати цей пункт пропуску, якого так потребують жителі Луганської області. На жаль, представники ОРДЛО так і не надали чітких пояснень щодо причин, за якими вони блокують відкриття такого КПВВ. Також ми стурбовані випадками агресії по відношенню до співробітників СММ ОБСЄ, які відбуваються на непідконтрольній Україні частині Донбасу", - додала Оліфер. 

Нагадаємо, як зазначив радник голови СБУ Юрій Тандіт, бойовики у Мінську повідомили українській стороні про місце утримання 45 заручників.

Попередній матеріал
Бойовики у Мінську повідомили українській стороні про місце утримання 45 заручників
Наступний матеріал
Холодницький – про заставу для фігуранта "газової справи" та розшук Онищенка
Теги:
Loading...

Бойовики у Мінську повідомили українській стороні про місце утримання 45 заручників

У Мінську розпочалось засідання Тристоронньої контактної групи