Окружний адмінсуд Києва призупинив дію указу Президента про звільнення І. Отрош

  Окружний адмінсуд Києва знову призупинив дію указу Президента. Тепер - про звільнення з посади голови Печерського суду столиці Інни Отрош. Про це повідомляє бютівець Андрій Портнов. Сама ж Інна Отрош продовжує перебувати у своєму кабінеті у Печерському суді. Вона заявила: указу президента про її звільнення не бачила, тому виконуватиме свою роботу і далі.
  Отрош нагадала: тільки Рада суддів України може призначати голів судів і їхніх заступників. А події довкола Печерського суду вона називає не інакше, як рейдерством. Тим часом у приймальні голови Печерського суду взявся до виконання обов`язків новопризначений чільник суду Володимир Колесніченко. Зранку його представив колективу - заступник глави Апарату Президента Ігор Пукшин. Колесніченко запевняє: Президент поновив його на посаді, бо службова перевірка не виявила порушень у його діяльності під час попередньої каденції на цій посаді. Натомість представники Блоку Тимошенко, які чергують у суді переконані: Віктор Ющенко звільнив Інну Отрош за нещодавню ухвалу Печерського суду. Нагадаю, у понеділок цей суд призупинив слідчі дії проти судді окружного адмінсуду Києва Володимира Келеберди. Той призупинив дію указу Президента про розпуск парламенту.

  Володимир Бондаренко, народний депутат, фракція БЮТ: "У відповідь на те, що цей суд розглянув справу по Келеберді і може розглядати інші справи неконтрольовано для Президента він приймає рішення відновити тут того, кого він зняв не так давно приблизно таким же методом".

  Володимир Колесниченко: "Я займаю зараз посаду. Інша справа, що мені чинять перешкоди. Сьогодні блокується робота установи державної. Це питання до Кримінального кодексу, це не до мене".
  Попередній матеріал
  КС визнав незаконним рішення Кабміну, яке регулює закупівлю послуг для створення електронного реєстру виборців
  Наступний матеріал
  Голова ВСУ: Жодних законних підстав ліквідовувати окружний адмінсуд немає
  Теги:
  Loading...